برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

تلویزیون جدید ال جی آبجکت

تلویزیون جدید ال جی آبجکت وقتی نیازش ندارید ناپدید می‌شود!

تلویزیون جدید ال جی با نام LG Object TV معرفی شد. این تلویزیون طراحی کاملا متفاوتی دارد و در مواقعی که به آن نیاز ندارید، عملا ناپدید می‌شود.

ال جی و سامسونگ در حال رقابت برای ارائه خاص‌ترین تلویزیون جهان هستند که آن را بتوان حتی یک اثر هنری به حساب آورد. در گجت نیوز خبر مربوط به تلویزیون ال جی StandbyME را پوشش دادیم و حالا نوبت به تلویزیون جدید ال جی آبجکت رسیده است.

تلویزیون جدید ال جی آبجکت ؛ شاهکار هنری شرکت کره‌ای روی بوم نقاشی

بسیاری از سازندگان تلویزیون سعی می‌کنند فریم اطراف نمایشگر را تا جایی که ممکن است کاهش دهند تا در هنگام نصب روی دیوار، زیبایی تصویر دو چندان شود؛ اما LG رویکرد جدیدی را اتخاذ کرده که در آن تلویزیون کاملا عمودی نیست و به جای آن به دیوار تکیه می‌کند.

شرکت کره‌ای اعلام کرد که ایده ساخت این تلویزیون را از بوم نقاشی الهام گرفته است. در ابتدا چیزی در میان فریم‌های بوم وجود ندارد؛ اما پس از مدتی یک شاهکار بصری در آن جای می‌گیرد. ال جی نیز می‌خواسته همین پروسه را تقلید کند و به همین خاطر پوشش تلویزیون را طوری طراحی کرده که با پایین رفتن، زیبایی تمام عیار نمایشگر ۶۵ اینچی اولد را به رخ می‌کشد.

البته پوشش آبجکت کامل بالا نمی‌رود و بخش کوچکی از تلویزیون را همچنان در معرض دید کاربر می‌گذارد. اینجاست که باید در مورد ۲ حالت مختلف این تلویزیون توضیح دهیم.

حالت اول Full View نام دارد که تجربه استفاده از یک تلویزیون عادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و حالت دوم Line View نامیده میشود که شبیه نمایشگر همیشه روشن در گوشی‌ها عمل کرده و برای نشان دادن ساعت، تقویم، اطلاعات موزیک و تصاویر زمینه با تم طبیعت استفاده می‌شود.

ال جی در ساخت این محصول توجه زیادی به بحث زیبایی شناختی داشته است و می‌خواسته اطمینان حاصل کند که آبجکت با طراحی و رنگ هر دیواری خوب به نظر می‌رسد. به همین خاطر آن را با سه کاور بژ، قرمز و سبز عرضه کرده که می‌توان در صورت نیاز تعویض کرد.

LG Object TV

تماس مستقیم