برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

مانیتورهای سامسونگ سری ۲۰۲۳

مانیتورهای سامسونگ سری ۲۰۲۳ شامل مدل‌های M8، M7 و M5

سامسونگ سری ۲۰۲۳ مانیتورهای Smart خود شامل مدل‌های M8، M7 و M5 را با نام‌های M80C، M70C و M50C به بازار جهانی عرضه کرد. این مانیتورها بهره‌وری را افزایش می‌دهند و امکانی را فراهم می‌کنند تا کاربران بتوانند آنها را در زمان تماشا، کار و بازی طبق نیاز خود تنظیم کرده و به تجربه‌ای منحصربه‌فرد دست پیدا کنند.

هون چانگ، معاون اجرایی بخش نمایشگرهای شرکت سامسونگ در این خصوص عنوان کرد ما توانستیم با سری جدید مانیتورهای اسمارت از جمله نسخه پیشرفته M8 میزان ظرفیت‌های این مانیتورها را در سطح جهانی افزایش دهیم. در حال حاضر کاربران با این مانیتورها می‌توانند بدون هیچ نوع چالشی از بهترین سرگرمی‌ها و بازی‌ها بیش از پیش لذت ببرند.

آشنایی با مانیتورهای سامسونگ سری ۲۰۲۳

ارتقای طراحی

سامسونگ سری جدید مانیتورهای اسمارت را در رنگ‌ها و ابعاد مختلف به بازار عرضه کرده تا به‌خوبی به نیازهای کاربران خود پاسخ دهند. مشتریان می‌توانند نسخه‌های M8 و M7 را در اندازه ۳۲ اینچ و نسخه نسخه M5 در دو اندازه ۳۲ و ۲۷ اینچی سفارش دهند.
از ویژگی‌های مانیتورهای نسخه M8 می‌توان به وضوح UHD و روشنایی ۴۰۰ نیت در رنگ‌های سفید، آبی، صورتی و سبز اشاره کرد. نسخه M7 نیز از وضوح UHD و روشنایی ۳۰۰ نیت در رنگ سفید و نسخه M5 از وضوح Full HD در رنگ مشکی و سفید براق بهره می‌برد.

سامسونگ برای نسخه‌های M8 و M7 سبک طراحی Iconic Slim را در نظر گرفته و به همین دلیل از طراحی باریکی بهره می‌برند؛ در واقع اندازه باریک‌ترین بخش نمایشگر حدود ۱۱٫۹ میلی‌متر است.

این دو نسخه از الگوی ویژه Herringbone نیز سود می‌برند که در پشت دستگاه به‌شکل خطوط V شکل قراردارد و باعث زیباتر شدن مانیتور گردد.

افزایش بهره‌وری
سری ۲۰۲۳ مانیتورهای Smart سامسونگ نسبت به نسل قبلی به قابلیت کنترل از راه دور یکپارچه و راحت‌تری مجهز شدند. همچنین اتصال بی‌سیم به کامپیوتر باعث گردیده فضای کار بهینه‌تری برای کاربران فراهم شود. نسخه M8 از یک دوربین آهن‌ربایی نیز بهره می‌برد که قابل جابه‌جایی بوده و کاربران قادرند بدون خرید محصولات جانبی از این دوربین استفاده کنند.

source

تماس مستقیم