برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

تلویزیون هوشمند وان‌پلاس

تلویزیون هوشمند وان‌پلاس

تلویزیون هوشمند وان‌پلاس
پیت‌ لائو، مدیر عامل وان‌پلاس در پست وبلاگ خبر از ورود این شرکت به صنعت تولید تلویزیون‌های هوشمند داد:

قصد داریم، در هر خانه‌ای شاهد فناوری‌های هوشمند باشیم؛ به ارتقاء سطح ارتباطات هوشمند در خانه‌ها می‌اندیشیم و قصد داریم برای تحقق آرمان‌هایمان، محصول جدیدی را معرفی کنیم. این محصول جدید پریمیوم وان پلاس از کیفیت تصویر، کیفیت صدای خوبی برخوردار خواهد بود و می‌تواند تجربه‌ی یکپارچه‌سازی را در صنعت خانه‌های هوشمند به‌نمایش بگذارد.

نام محصول جدید ما تلویزیون هوشمند وان‌پلاس خواهد بود.

پیت لائو در مصاحبه‌ای با Insider Business اعلام کرد که اولین تلویزیون هوشمند وان‌پلاس در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد. پیت لائو در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد:

قطعا هر محصول جدیدی در ابتدای کار، کامل نیست و با گذشت زمان توسعه می‌یابد. با به‌روزرسانی‌هایی که انجام می‌دهیم، انتظار می‌رود در طی مدت ۵ سال آینده‌، بتوانیم محصولی کاملا هوشمند و انقلابی به بازار عرضه کنیم که بتواند با سایر لوازم خانگی هوشمند ارتباط برقرار کند.
یکی از ایده‌های مطرح‌شده در مورد تلویزیون هوشمند وان‌پلاس، امکان مشاهده‌ی استریم از گوشی‌ هوشمند روی تلویزیون است. همچنین انتظار می‌رود تلویزیون هوشمند وان‌پلاس بتواند اطلاعات مربوط به جلسات پیش‌رو را همانند آمازون اکو یا گوگل اسیستنت به کاربر نمایش دهد.

اولین تلویزیون هوشمند وان‌پلاس
اولین تلویزیون هوشمند وان‌پلاس در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.

همچنین، این تلویزیون هوشمند احتمالا دارای یک دوربین خواهد بود که برای تماس ویدئویی به کار برده می‌شود. هرچند پیت لائو اعلام کرده است که برای افرادی که نگران حفظ حریم خصوصی خود هستند، راهکارهایی در نظر می‌گیرد، و جای نگرانی نیست.

OnePlus مشخص نکرده است که که تلویزیون ال ای دی هوشمند جدید روی چه پلتفرمی کار می‌کند؛ به‌همین دلیل هنوز مشخص نیست که آیا OnePlus TV با پلتفرم موجود Android TV کار می‌کند یا قرار است روی پلتفرم جدیدی کار کند.

ظاهرا وان‌پلاس در تلاش است برای اتصال تلویزیون هوشمند با لوازم خانگی هوشمند، با شرکت‌های اصلی که نقش مهمی در این حوزه در بازار ایفا می‌کنند، وارد مذاکره شود.

اگر وان‌پلاس تلویزیون هوشمند خود را در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه کند، این اتفاق بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود.

ورود وان‌پلاس به صنعت تولید تلویزیون‌ هوشمند، حرکتی بزرگ برای شرکت محسوب می‌شود. وان‌پلاس در تولید گوشی‌های هوشمند با قیمت رقابتی در بازار موفق بوده است؛ حال باید ببینیم آیا می‌تواند تلویزیون هوشمند خود را با قیمت رقابتی به بازار معرفی کند یا خیر.

تلویزیون وان‌پلاس

تماس مستقیم