برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

سیستم عامل هانگ منگ هواوی

سیستم عامل هانگ منگ

سیستم عامل هانگ منگ در تلویزیون‌های هوشمند هواوی به کار خواهد رفت


توسعه سیستم عامل هانگ منگ :


توسعه سیستم عامل هانگ منگ به سرعت پیش می‌رود. در حالی که ما انتظار داشتیم سیستم عامل Hongmeng OS جایگزین اندروید در گوشی های هواوی شود، باید علاوه بر آن‌ها، در آینده نه چندان دور منتظر این سیستم عامل در تلویزیون‌ های هوشمند هواوی باشیم.
شرکت هواوی توسعه‌دهندگان را به فعالیت در اکوسیستم نرم افزاری خود دعوت کرد، موضوعی که نشان می‌دهد این شرکت با وجود رفع قسمت قابل توجهی از تحریم‌های آمریکا علیه آن، در پروژه توسعه پلتفرم نرم افزاری اختصاصی خود بسیار مصمم و جدی است. قرار است اولین رویداد توسعه‌دهندگان هواوی در روز نهم آگوست برابر (هجدهم مرداد) برگزار شود. بعید نیست در این رویداد شاهد رونمایی از سیستم عامل هانگ منگ باشیم.

بر اساس گزارش‌های قبلی می‌دانیم اولین تلویزیون هواوی با پنل ۸K و مودم ۵G در راه است. پیش از این نیز می‌دانستیم قرار است سیستم عامل اختصاصی هواوی، در نسخه‌هایی متعدد مخصوص گجت‌های گوناگون توسعه پیدا کند، اما به تازگی، اخباری جزئی‌تر درباره این اتفاق شنیده‌ایم. گفته می‌شود اولین تلویزیون هواوی مجهز به Hongmeng OS رونمایی خواهد شد.
انتظار داریم اولین تلویزیون هواوی، در آگوست (مرداد – شهریور) سال جاری رونمایی شود. آن‌ها تلویزیون‌هایی هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت بوده و ویژگی‌های منحصربه‌فردی خواهند داشت.

از طرفی گفته می‌شود سیستم عامل Hongmeng هنوز به اندازه‌ای آماده نیست که در محصولی تجاری به کار برود.
از آن جای که هواوی از تلویزیون هوشمند خود به عنوان پروژه‌ای بزرگ یاد می‌کند، احتمالا روال معرفی و عرضه آن همانند هواوی میت ایکس، اولین گوشی هوشمند منعطف این شرکت، خواهد بود. به این ترتیب محصول رونمایی شده مجهز به توسعه سیستم عامل Hongmeng در ماه آگوست (مرداد)، در اصل نمونه‌ای اولیه بوده و اولین تلویزیون هواوی، ماه‌ها بعد به بازار عرضه خواهد شد.
گجت

تماس مستقیم